Dzień Mamy w Madejówce - Zuchy

W dniu 26 maja 2023 r., dzieci z grupy „Motyle" i „Zuchy" uczestniczyły wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami w wycieczce do „Madejówki" zorganizowanej z okazji Dnia Mamy i Taty. Już z samego rana wszystkich uczestników powitała piękna słoneczna pogoda. Po kontroli autokarów w doskonałych nastrojach wyruszyliśmy do gospodarstwa agroturystycznego, położonego w otoczeniu wspaniałej przyrody. Na miejscu przywitała nas Gospodyni obiektu i przedstawiła szczegóły programu wycieczki. Atrakcji było naprawdę mnóstwo. Dzieci z rodzicami karmiły rybki w stawie, podziwiały i karmiły zwierzęta w mini ZOO. Obejrzały stadninę koni. Bawiły się z królikami. Była też przejażdżka bryczką ciągniętą przez traktor, zabawy na placu zabaw oraz pyszny poczęstunek w postaci domowych wypieków i przekąsek: proziaków, ciast, chleba ze smalcem, kiełbasek z grilla, napojów. Dzieci złożyły rodzicom życzenia z okazji ich święta w formie wiersza i piosenki oraz wręczyły laurki. Na zakończenie Gospodyni przeprowadziła wesołą zabawę muzyczną, która wywołała uśmiech na twarzach wszystkich uczestników. Taka forma spotkania sprzyja integracji, wzmacnia więzi rodzinne, a co najważniejsze sprawia radość dzieciom i rodzicom.