VII Finał Przeglądu książeczek tworzonych przez dzieci - Jaskółki

Dzieci z grupy Jaskółki wzięły udział w konkursie. Zadaniem konkursowym było stworzenie opowiadania, którego puentą będzie wybrany cytat z ksiązki: "Chłopiec, kret, lis i koń" (C. Mackesy). Gdy nasze opowiadanie pt. "Zagubione jajko" było już gotowe Kaja, Julka, Patrycja, Małgosia, Franio i Tymek stworzyli piękne ilustracje. 12.05.2023r. dzieci z grupy Jaskółki uczestniczyli w VII Finale Przeglądu Książeczek tworzonych przez dzieci pod hasłem: "Książeczka czeka... na przedszkolaka", który odbyła się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli. Na miejscu dzieci prezentowały swoje opowiadania. Następnie tworzyły w grupach  ilustrowaną mapę skojarzeń do wartości tj. dobro, nadzieja, odwaga, siła. Na koniec dzieci otrzymały drobne upominki i słodki poczęstunek.