


Witamy
w naszym przedszkolu !









Tuż przed weekendem majowym przedszkolaki z grupy „Jaskółki” uczciły Święto Flagi biorąc udział w Uroczystości, która odbyła się w Spółdzielczym Domu Kultury, a jej organizatorem było Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori.
30.04.2025r. w Spółdzielczym Domu Kultury pojawiły się dzieci ze stalowowolskich przedszkoli, które przyniosły ze sobą biało-czerwone flagi. Podczas uroczystości przedstawiono część artystyczną w wykonaniu wychowanków Przedszkola nr 18. Odśpiewano także hymn Polski. Dodatkowo dziewczynki z naszego przedszkola wykonały na tą uroczystość pracę konkursową "Lasowiackie wzory". Była to wspaniała lekcja patriotyzmu.