w naszym przedszkolu !

Plac zabaw
W sali

Sportowy Dzień Dziecka

W dniu 28.05.2024r. W naszym przedszkolu odbył się  Sportowy Dzień Dziecka podczas, którego przedszkolaki uczyły się tańczyć Zumbę pod okiem profesjonalnego instruktora. Wszystkie grupy wzięły udział w warsztatach, które przeprowadził Pan Adam Cichoń za co z całego serca dziękujemy.

Dzieci bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktora, bawiąc się przy wspaniałej muzyce i atmosferze jaka panowała podczas zabawy. Zumba promuje zdrowy tryb życia u dzieci, oraz kształci umiejętność, odpowiedzialność, zaufanie, oraz pracę zespołową. Podczas takich zajęć przedszkolaki uczą się nie tylko tańca, ale i również koordynacji, równowagi, oraz ćwiczą pamięć. Dzieci dowiodły, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością :)