


Witamy
w naszym przedszkolu !









22 kwietnia dzieci z grupy „Zuchy” – Zosia i Mikołaj – dumnie reprezentowały nasze przedszkole w VII edycji konkursu fotograficznego „Dziecięce emocje w obiektywie”, organizowanego przez Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli. Celem konkursu było ukazanie różnorodnych emocji przeżywanych przez dzieci – towarzyszących im w codziennych sytuacjach, podczas zabawy, nauki czy odpoczynku. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się znakomicie – ich prace zostały docenione przez jury, a za udział w wydarzeniu otrzymały pamiątkowe dyplomy i wspaniałe nagrody. Serdecznie gratulujemy Zosi i Mikołajowi oraz dziękujemy im za godne reprezentowanie naszego przedszkola!
{gallery}aktualnosci/2025/fotografia{/gallery}