Urodziny Misia

Pod takim tytułem 23 listopada odbyła się przedszkolna impreza z okazji Dnia Pluszowego Misia połączona z Dniem postaci z bajek. W tym dniu do przedszkola dzieci przyszły z ulubionym misiem i w stroju postaci bajkowej. Po śniadaniu w godzinach dopołudniowych na ,,Urodziny Misia” zostały zaproszone wszystkie przedszkolaki ,,postacie bajkowe”

do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dzieci poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: ,,Dwa misie", ,,Jadą, jadą misie", ,,Pokochaj pluszowego misia’’ czy ,,Gumi miś”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, konkursy, quizy, zgadywanki dotyczące również znajomości bajek. Rozstrzygnięto też konkurs plastyczny ,,Moja ulubiona postać z bajki”.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.