


Witamy
w naszym przedszkolu !



Dnia 22 stycznia 2025 roku w grupie „Stokrotki” odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Spotkanie rozpoczęło się od serdecznego powitania przez zastępcę pani dyrektor. W swoim przemówieniu podkreśliła ona niezwykłą rolę dziadków w życiu dzieci, dziękując za ich miłość, troskę i wsparcie. Te wzruszające słowa wprowadziły wszystkich w ciepły i podniosły nastrój.
Dzieci przygotowały dla swoich ukochanych dziadków bogaty program artystyczny. Występ rozpoczęły tradycyjne jasełka, a dźwięki kolęd i świątecznych pastorałek wykonanych z ogromną radością poruszyły serca zgromadzonych gości. Po jasełkach dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze dedykowane babciom i dziadkom, które wywołały zarówno uśmiech, jak i łzy wzruszenia.
Kolejnym punktem programu było wręczanie własnoręcznie wykonanych upominków. Dziadkowie otrzymali piękne laurki, ozdobione kwiatami, oraz rękodzieło w formie serduszek – wszystko przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i miłością.
Na zakończenie spotkania odbyła się wspólna sesja zdjęciowa, podczas której zrobiono pamiątkowe zdjęcie grupowe. Dziadkowie mieli również możliwość wykonania indywidualnych zdjęć z wnukami na specjalnie przygotowanej ściance, co dodało uroku całemu wydarzeniu.
To piękne spotkanie pełne wzruszeń, radości i wdzięczności z pewnością będzie wspaniałą pamiątką dla dzieci i ich ukochanych dziadków.